KONST / Litografier / Färglitografi 16285042
nr 1628 5042
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 33x31cm, yttermått inklusive ram: 58x47cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:21:31
17/6 16:52:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg